Seznam zaměstnanců školy

Vedení školy

 
Ředitel školy
Ing. Aleš Vondrka, Ph.D.
  avondrka@ssrv.cz 384 721 216
     
Statutární zástupce školy
Ing. Davidová Věra
vdavidova@ssrv.cz 384 758 223
     
Vedoucí učitel odborného výcviku
Mraček Jan
jmracek@ssrv.cz 384 758 236
     
Vedoucí vychovatel
Hrubý František
fhruby@ssrv.cz 384 758 228
     
Vedoucí ekonomického úseku
Zemanová Lenka
lzemanova@ssrv.cz 384 758 224
     
Vedoucí školní jídelny
Krejčová Jarmila
jkrejcova@ssrv.cz 384 722 567
       

Zaměstnanci školy

Učitelé teoretické výuky
Mgr. Cepáková Hana hcepakova@ssrv.cz 384 758 234
Mgr. Harazimová Jana jharazimova@ssrv.cz  384 758 232
Mgr. Jurák Ondřej ojurak@ssrv.cz 384 758 234
Mgr. Kadlecová Jana jkadlecova@ssrv.cz 384 758 231
Mgr. Karmazínová Romana rkarmazinova@ssrv.cz 384 758 231
Ing. Kohout Lubomír lkohout@ssrv.cz 384 758 225
Ing. Koštial L‛uboš lkostial@ssrv.cz 384 758 233
RNDr. Krejčová Romana rkrejcova@ssrv.cz 384 758 234
Ing. Kubáč David, Ph.D. dkubac@ssrv.cz 384 758 221
Ing. Matlas Michal mmatlas@ssrv.cz 384 758 234
Nohava Václav vnohava@ssrv.cz 384 758 235
doc. Ing. Ondr Pavel, CSc. pondr@ssrv.cz 384 758 237
Mgr. Richard Růžička rruzicka@ssrv.cz 384 758 231
Mgr. Schamsová Michaela mschamsova@ssrv.cz 384 758 234
Ing. Srp Jiří jsrp@ssrv.cz 384 758 237
Ing. Svatek Petr psvatek@ssrv.cz 384 758 233
Ing. Šír Miloslav, CSc. msir@ssrv.cz 384 758 237
Ing. Škrabánek Aleš askrabanek@ssrv.cz 384 758 236
Mgr. Votavová Helena hvotavova@ssrv.cz 384 758 221

Učitelé odborného výcviku

Frolík Jiří jfrolik@ssrv.cz 384 758 222
Hrkal Karel khrkal@ssrv.cz 384 758 222
Hütter Pavel phutter@ssrv.cz 384 758 235
Kadlec Michal mkadlec@ssrv.cz 384 758 235
Marek Miroslav mmarek@ssrv.cz 384 758 235
Nováček Zdeněk znovacek@ssrv.cz 384 758 235
Pumpr Josef jpumpr@ssrv.cz  384 758 235
Rangl Milan mrangl@ssrv.cz  384 758 222
Vrátný Jaroslav jvratny@ssrv.cz 384 758 235

Vychovatelé v domově mládeže

Bicek Roman rbicek@ssrv.cz 384 758 228
Ing. Dlouhý František fdlouhy@ssrv.cz 734 754 180
Hadrava Jiří jhadrava@ssrv.cz 734 754 180
Karba Bohuslav bkarba@ssrv.cz 384 758 228
Klenková Milena mklenkova@ssrv.cz 384 758 228
Kotil Ivo ikotil@ssrv.cz 384 758 228
Maryšková Alena amaryskova@ssrv.cz 734 754 180
Ing. Minařík Josef jminarik@ssrv.cz 384 758 228

Administrativní pracovníci

Fraňková Jana jfrankova@ssrv.cz 384 758 224
Majerčáková Lenka lmajercakova@ssrv.cz 384 721 216
Polenová Alena apolenova@ssrv.cz 384 758 224

 

 

Kalendář akcí

POÚTSTČTSONE
                                          

15. 6. 2017 - slavnostní pasování

absolventů učebního oboru u rybníka Rožmberk ve 14:30 hod.

Žáci v Norsku

v rámci projektu Erasmus +

>> více

Obory studia

Maturitní obor

Učební obor

Nastavbové studium

Služby pro veřejnost

  • Turistické ubytování v domovech mláděže
  • Pronájem autobusu MB + VW
  • Nabídka stravování
>> více

Kontakty

Táboritská 941/II
379 01 Třeboň

TELEFON: 384 721 216, 384 758 220
EMAIL: info@ssrv.cz
FAX: 384 724 401
ID datové schránky: rhkyuzm

Partneři školy

bioproESFlogo ropmšmtdíla rožmberkůuniv 2ubytování

Kontakty

Střední škola rybářská
a vodohospodářská
Jakuba Krčína, Třeboň

Táboritská 941/II, 379 01 Třeboň

Email: info@ssrv.cz

Fax: 384 724 401, 384 758 232
Telefon: 384 721 216, 384 758 220

Mapa
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím