Seznam zaměstnanců školy

Vedení školy

 
Ředitel školy
Ing. Aleš Vondrka, Ph.D.
avondrka@ssrv.cz 384 721 525
384 758 227
     
Statutární zástupce školy
Ing. Davidová Věra
Táboritská, zást. řed.TV
vdavidova@ssrv.cz 384 758 223
     
Vedoucí učitel odborného výcviku
Mraček Jan
jmracek@ssrv.cz 384 758 236
     
Vedoucí vychovatel DM Táboritská
Hrubý František
fhruby@ssrv.cz 384 758 228
605 480 873
     
Vedoucí ekonomického úseku
Zemanová Lenka
lzemanova@ssrv.cz 384 758 224
     
Vedoucí školní jídelny
Krejčová Jarmila
jkrejcova@ssrv.cz 384 722 567
       

Zaměstnanci školy

Učitelé teoretické výuky

Mgr. Cepáková Hana hcepakova@ssrv.cz 384 758 234
Mgr. Harazimová Jana jharazimova@ssrv.cz  384 758 232
Mgr. Kadlecová Jana jkadlecova@ssrv.cz 384 758 231
Mgr. Karmazínová Romana rkarmazinova@ssrv.cz 384 758 231
Ing. Kohout Lubomír lkohout@ssrv.cz 384 758 225
Ing. Koštial L‛uboš lkostial@ssrv.cz 384 758 233
RNDr. Krejčová Romana rkrejcova@ssrv.cz 384 758 234
Ing. Kubáč David, Ph.D. dkubac@ssrv.cz 384 758 221
Ing. Matlas Michal mmatlas@ssrv.cz 384 758 234
Mgr. Michalová M.   384 758 225
Nohava Václav
Táboritská, kabinet UOV
vnohava@ssrv.cz 384 758 235
doc. Ing. Ondr Pavel, CSc. pondr@ssrv.cz 384 758 237
Mgr. Růžička Richard rruzicka@ssrv.cz 384 758 234
Mgr. Schamsová Michaela mschamsova@ssrv.cz 384 758 232
Ing. Srp Jiří
Táboritská, zást. řed.OV
jsrp@ssrv.cz 384 758 237
Ing. Svatek Petr psvatek@ssrv.cz 384 758 233
Ing. Šír Miloslav, CSc. msir@ssrv.cz 384 758 237
Ing. Škrabánek Aleš askrabanek@ssrv.cz 384 758 236
Bc. Tůmová Marie mtumova@ssrv.cz 384 758 234
Mgr. Votavová Helena hvotavova@ssrv.cz 384 758 221

Učitelé odborného výcviku

Frolík Jiří
Táboritská, dílna, ATŠ
jfrolik@ssrv.cz 384 758 222
Bc. Honzík R.
Táboritská, dílna, ATŠ
  384 758 222
Hrkal Karel
Táboritská, dílna, ATŠ
khrkal@ssrv.cz 384 758 222
Hütter Pavel
Táboritská, kabinet UOV
phutter@ssrv.cz 384 758 235
Kadlec Michal
Táboritská, kabinet UOV
mkadlec@ssrv.cz 384 758 235
Marek Miroslav
Táboritská, kabinet UOV
mmarek@ssrv.cz 384 758 235
Nováček Zdeněk
Táboritská, kabinet UOV
znovacek@ssrv.cz 384 758 235
Pumpr Josef
Táboritská, kabinet UOV
jpumpr@ssrv.cz  384 758 235
Rangl Milan
Táboritská, dílna, ATŠ
mrangl@ssrv.cz  384 758 222
Škarda R.
Táboritská, dílna, ATŠ
  384 758 222
Vrátný Jaroslav
Táboritská, kabinet UOV
jvratny@ssrv.cz 384 758 235

Vychovatelé v domově mládeže

DM Táboritská    
Gabrhel L. lgabrhel@ssrv.cz 384 758 228
Karba Bohuslav bkarba@ssrv.cz 384 758 228
Klenková Milena mklenkova@ssrv.cz 384 758 228
Kotil Ivo ikotil@ssrv.cz 384 758 228
Ing. Minařík Josef jminarik@ssrv.cz 384 758 228
DM Obchodní akademie    
Bicek Roman rbicek@ssrv.cz 734 754 180
Maryšková Alena amaryskova@ssrv.cz 734 754 180
Bc. Skotnica R. rskotnica@ssrv.cz 734 754 180
Zemanová J. jzemanova@ssrv.cz 734 754 180

Administrativní pracovníci

Táboritská, ekonom. oddělění
Fraňková Jana
jfrankova@ssrv.cz 384 758 224
Táboritská, sekreatariát
Majerčáková Lenka
lmajercakova@ssrv.cz 384 721 216
731 508 607
Táboritská, ekonom. oddělění
Polenová Alena
apolenova@ssrv.cz 384 758 224
     

Táboritská, školní kuchyně

   
Drnková M.   384 758 238
Hadačová J.  
Korandová J.  
Pudilová- Ježková E.  
Šoukalová M.  
Týnavská J.  
Vávřová E.  
Viktůrková Bl.  
     

 

 

Kalendář akcí

POÚTSTČTSONE
                                          
Změny v rozvrhu

Jídelní lístek

od 25. do 27. září 2017

AKTUÁLNÍ jídelní lístek pro tento týden.

>> více

Obory studia

Maturitní obor

Učební obor

Nastavbové studium

Služby pro veřejnost

  • Turistické ubytování v domovech mláděže
  • Pronájem autobusu MB + VW
  • Nabídka stravování
>> více

Kontakty

Táboritská 941/II
379 01 Třeboň

TELEFON: 384 721 216
EMAIL: info@ssrv.cz
FAX: 384 724 401
ID datové schránky: rhkyuzm

Partneři školy

bioproESFlogo ropmšmtdíla rožmberkůuniv 2ubytování

Kontakty

Střední škola rybářská
a vodohospodářská
Jakuba Krčína, Třeboň

Táboritská 941/II, 379 01 Třeboň

Email: info@ssrv.cz

Fax: 384 724 401, 384 758 232
Telefon: 384 721 216

Mapa
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím