Telefon 384 721 216
Velikost písma

Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / Akce školy / Akce roku 2021 - 2022

LETNÍ ŠKOLA V TŘEBONI

Na naší škole byl uskutečněn první ročník Letní školy pro zájemce z prvního ročníku oboru Vodohospodář. Žáci se v týdnu od 23.8. do 26.8. zúčastnili bohatého a pestrého programu, během kterého se jistě nenudili.

První den se žáci v čele s Mgr. Baronovou seznámili s areálem školy a se svými novými spolužáky při hře Pevnost Jakuba Krčína z Jelčan. Během plnění úkolů si ověřili své schopnosti a dovednosti nejen z matematiky, ale dozvěděli se i něco z historie stavitelství rybníků na Třeboňsku. Odpoledne žáci s panem Mračkem navštívili školní muzeum zasvěcené rybářství a vyjeli autem na netradiční a nezapomenutelnou projížďku po hrázích třeboňských rybníků a kolem Zlaté stoky.

 

Druhý den dopoledne žákům program připravila Mgr.Karmazínová, která je od letošního školního roku jejich třídní učitelka a zároveň je bude vyučovat i český jazyk. Odpoledne skupinu čekal zástupce ředitele pro odborný výcvik Ing.Srp, který své svěřence provedl místními sádkami a zavítali také do Opatovického mlýnu na odbornou přednášku.

 

Třetí den si žáci procvičili svoji angličtinu s Mgr. Votápkovou a odpoledne vyjeli školním autobusem do Hluboké nad Vltavou na zámek a do sportovního areálu v doprovodu Mgr. Baronové a Ing. Ferdana.

 

Čtvrtý den čekal žáky restart vědomostí z českého jazyka a matematiky a návrat domů.

Po celou dobu Letní školy se všichni účastníci stravovali v naší školní jídelně a byli ubytovaní na školním domově mládeže.

Všem, kteří se podíleli na organizaci Letní školy, děkuji.

Doufám, že se dětem na Letní škole líbilo a využili možnost seznámit se ještě před nástupem do prvního ročníku se školou, s kamarády, s učiteli a s krásným okolím Třeboně.

 

Mnoho úspěchu při studiu!

FotogaleriePřeskočit fotogalerii

Kde nás můžeš sledovat

Kontakty

Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň, Táboritská 688

Táboritská 688, 379 01 Treboň

+420 384 721 216

Partneři, sponzoři, organizace

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout