Telefon 384 721 216
Velikost písma

24.5.2024 0:00 - Nejzazší termín pro podání přihlášky ke studiu

29.5.2024 - Pedagogická rada

3.6.2024 - ZZ - písemná část

4.6.2024 - 7.6.2024 - ZZ - praktická část

17.6.2024 - 18.6.2024 - ZZ - ústní část

Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / Projekty / Výstavba aquaponického skleníku

Projekt

„Výstavba aquaponického skleníku na SŠRV, Třeboň“

Spolufinancováno Evropskou unií

Předmětem projektu je výstavba nového aquaponického skleníku na Střední škole rybářské a vodohospodářské v Třeboni, čímž dojde ke zkvalitnění materiální základny školy k poskytování odpovídajícího odborného vzdělávání.

Cílem projektu je formou vybudování nových prostor a zázemí zajistit kvalitní a moderní výuku díky zajištění technologicky vyspělého aquaponického skleníku pro výuku žáků. Hlavním cílem je celková modernizace výuky a zázemí školy pro poskytování moderního a odborného vzdělávání, vč. zajištění bezbariérovosti budovaných prostor a podpora výuky v rámci přírodních věd s podporou polytechnického vzdělávání.

Výsledkem projektu je zajištění unikátní školské infrastruktury, která umožní žáky vzdělávat v relevantních oblastech zejména v praktické stránce výuky, vznikne technologicky jedinečný objekt pro produkci rostlin a chov ryb s využitím moderních technologií, které se dle informací žadatele v regionu v rámci vzdělávání v těchto oborech dosud neuplatňují. Dojde k rozšíření prostor školy pro realizaci odborné výuky a bude podpořen dlouhodobý rozvoj školy v oblasti výuky a zkvalitněn výstupní profil absolventa školy.

Důsledkem realizace projektu bude moderní zázemí a vybavení pro výuku odborných přemetů a zvýšení odborných dovedností žáků.

Na daný projekt je poskytována finanční podpora od Unie (Spolufinancováno Evropskou unií).

Kde nás můžeš sledovat

Kontakty

Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň, Táboritská 688

Táboritská 688, 379 01 Treboň

+420 384 721 216

Partneři, sponzoři, organizace

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout