Telefon 384 721 216
Velikost písma

25.6.2024 - Nejzazší termín pro podání přihlášky k maturitní zkoušce pro podzimní termín

28.6.2024 - Volno ředitele školy

Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / O škole / Zaměstnanci školy

Seznam zaměstnanců školy

Ředitel školy
Ing. Aleš Vondrka, Ph.D.
avondrka@ssrv.cz 384 721 525
776 842 582
     
Statutární zástupce školy
Zástupkyně ředitele pro TV

Ing. Davidová Věra
vdavidova@ssrv.cz 384 758 223
     
Zástupce ředitele pro PV
Ing. Jiří Srp
jsrp@ssrv.cz 384 758 237
     
Vedoucí učitel odborného výcviku
Nohava Václav
vnohava@ssrv.cz 384 758 236
 
     
Vedoucí vychovatelé DM Táboritská   384 758 228
Hrubý František fhruby@ssrv.cz 605 480 873
Roman Bicek rbicek@ssrv.cz 607 939 471
     
Vedoucí ekonomického úseku
Zemanová Lenka
lzemanova@ssrv.cz 384 758 224
     
Vedoucí školní jídelny
Uraj Roman
ruraj@ssrv.cz 384 722 567

Učitelé teoretické výuky

Mgr. Eva Blažková eblazkova@ssrv.cz 384 758 230
Mgr. Jaroslava Bicková, Ph.D. jbickova@ssrv.cz 384 758 234
Ing. Bystřický Václav, Ph.D. vbystricky@ssrv.cz 384 758 237
Mgr. Harazimová Jana jharazimova@ssrv.cz  384 758 232
Mgr. Kadlecová Jana jkadlecova@ssrv.cz 384 758 231
Ing. Kohout Lubomír lkohout@ssrv.cz 384 758 225
Ing. Koštial L‛uboš lkostial@ssrv.cz 384 758 233
RNDr. Kolek Jan, Ph.D. jkolek@ssrv.cz 384 758 234
Mgr. Kroczek Piotr pkroczek@ssrv.cz 384 758 221
Mraček Jan jmracek@ssrv.cz 384 758 236
Ing. Kubáč David, Ph.D. dkubac@ssrv.cz 384 758 230
Doc. Ing. Ondr Pavel, CSc. pondr@ssrv.cz 384 758 237
Ing. Kateřina Smejkalová
 
ksmejkalova@ssrv.cz 384 758 221
Pechová Sandra spechova@ssrv.cz 384 758 231
Ing. Svatek Petr psvatek@ssrv.cz 384 758 233
Ing. Škrabánek Aleš askrabanek@ssrv.cz 384 758 225
RNDr. Olga Tichá oticha@ssrv.cz 384 758 230
Mgr. Tůmová Marie mtumova@ssrv.cz 384 758 227
Mgr. Votápková Pavla pvotapkova@ssrv.cz 384 758 232

Asistenti pedagoga

Petra Nejedlá pnejedla@ssrv.cz 384 758 231
Mgr. Pavel Křivánek pkrivanek@ssrv.cz 384 758 231

Učitelé odborného výcviku

Interholz Jan jinterholz@ssrv.cz 384 758 235
Kadlec Michal mkadlec@ssrv.cz 384 758 235
Kochta Martin mkochta@ssrv.cz 384 758 235
Marek Miroslav mmarek@ssrv.cz 384 758 235
Bc. Moldrzyk Petr pmoldrzyk@ssrv.cz 384 758 222
Nekola Miloš mnekola@ssrv.cz 384 758 235
Nováček Zdeněk znovacek@ssrv.cz 384 758 235
Pumpr Josef jpumpr@ssrv.cz  384 758 235
Rangl Milan mrangl@ssrv.cz  384 758 222
Vrátný Jaroslav jvratny@ssrv.cz 384 758 235

Vychovatelé v domově mládeže

DM Táboritská 941    
Hrubý František
vedoucí vychovatel
fhruby@ssrv.cz 384 758 228
605 480 873
Karba Bohuslav bkarba@ssrv.cz 384 758 228
Klenková Milena mklenkova@ssrv.cz 384 758 228
Kotil Ivo ikotil@ssrv.cz 384 758 228
Ing. Minařík Josef jminarik@ssrv.cz 384 758 228
Petra Nejedlá pnejedla@ssrv.cz 384 758 228
Bc. Ponec Miloslav mponec@ssrv.cz 384 758 228
     
DM Táboritská 688   384 758 220
Bicek Roman
vedoucí vychovatel
rbicek@ssrv.cz 734 754 180
Gabrhel Libor lgabrhel@ssrv.cz 734 754 180
Bc. Skotnica Rostislav rskotnica@ssrv.cz 734 754 180
Zemanová Jana jzemanova@ssrv.cz 734 754 180

Administrativní pracovníci

Táboritská, ekonom. oddělění
Fraňková Jana
jfrankova@ssrv.cz 384 758 224
Táboritská, sekreatariát
Majerčáková Lenka
lmajercakova@ssrv.cz 384 721 216
731 508 607
Táboritská, ekonom. oddělění
Polenová Alena
apolenova@ssrv.cz 384 758 224

 

Kde nás můžeš sledovat

Kontakty

Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň, Táboritská 688

Táboritská 688, 379 01 Treboň

+420 384 721 216

Partneři, sponzoři, organizace

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout