Seznam zaměstnanců školy

Ředitel školy
Ing. Aleš Vondrka, Ph.D.
avondrka@ssrv.cz 384 721 525
776 842 582
     
Statutární zástupce školy
Zástupkyně ředitele pro TV

Ing. Davidová Věra
vdavidova@ssrv.cz 384 758 223
     
Zástupce ředitele pro PV
Ing. Jiří Srp
jsrp@ssrv.cz 384 758 237
     
Vedoucí učitel odborného výcviku
Mraček Jan
jmracek@ssrv.cz 384 758 236
603 331 631
     
Vedoucí vychovatel DM Táboritská
Hrubý František
fhruby@ssrv.cz 384 758 228
605 480 873
     
Vedoucí ekonomického úseku
Zemanová Lenka
lzemanova@ssrv.cz 384 758 224
     
Vedoucí školní jídelny
Krejčová Jarmila
jkrejcova@ssrv.cz 384 722 567
       

Zaměstnanci školy

Učitelé teoretické výuky

Mgr. Böhmová Kateřina Kbohmova@ssrv.cz 384 758 230
Mgr. Harazimová Jana jharazimova@ssrv.cz  384 758 232
Mgr. Kadlecová Jana jkadlecova@ssrv.cz 384 758 231
Mgr. Karmazínová Romana rkarmazinova@ssrv.cz 384 758 231
Ing. Kohout Lubomír lkohout@ssrv.cz 384 758 225
Ing. Koštial L‛uboš lkostial@ssrv.cz 384 758 233
RNDr. Kolek Jan, Ph.D. jkolek@ssrv.cz 384 758 234
Ing. Kubáč David, Ph.D. dkubac@ssrv.cz 384 758 230
Ing. Matlas Michal mmatlas@ssrv.cz 384 758 234
Mgr. Michalová Marie mmichalova@ssrv.cz 384 758 230
Doc. Ing. Ondr Pavel, CSc. pondr@ssrv.cz 384 758 237
Bc. Zuzana Pošvářová zposvarova@ssrv.cz 384 758 231
Mgr. Růžička Richard rruzicka@ssrv.cz 384 758 221
Mgr. Schamsová Michaela mschamsova@ssrv.cz 384 758 232
Ing. Svatek Petr psvatek@ssrv.cz 384 758 233
Ing. Šír Miloslav, CSc. msir@ssrv.cz 384 758 237
Ing. Škrabánek Aleš askrabanek@ssrv.cz 384 758 225
Mgr. Tůmová Marie mtumova@ssrv.cz 384 758 227

Učitelé odborného výcviku

Hütter Pavel phutter@ssrv.cz 384 758 235
Kadlec Michal mkadlec@ssrv.cz 384 758 235
Marek Miroslav mmarek@ssrv.cz 384 758 235
Bc. Moldrzyk Petr pmoldrzyk@ssrv.cz 384 758 222
Nohava Václav vnohava@ssrv.cz 384 758 222
Nováček Zdeněk znovacek@ssrv.cz 384 758 235
Pumpr Josef jpumpr@ssrv.cz  384 758 235
Rangl Milan mrangl@ssrv.cz  384 758 222
Vrátný Jaroslav jvratny@ssrv.cz 384 758 235

Vychovatelé v domově mládeže

DM I. Táboritská 941    
Maryšková Alena amaryskova@ssrv.cz 384 758 228
Karba Bohuslav bkarba@ssrv.cz 384 758 228
Klenková Milena mklenkova@ssrv.cz 384 758 228
Kotil Ivo ikotil@ssrv.cz 384 758 228
Ing. Minařík Josef jminarik@ssrv.cz 384 758 228
DM Táboritská 688   384 758 220
Bicek Roman rbicek@ssrv.cz 734 754 180
Gabrhel Libor lgabrhel@ssrv.cz 734 754 180
Bc. Skotnica Rostislav rskotnica@ssrv.cz 734 754 180
Zemanová Jana jzemanova@ssrv.cz 734 754 180

Administrativní pracovníci

Táboritská, ekonom. oddělění
Fraňková Jana
jfrankova@ssrv.cz 384 758 224
Táboritská, sekreatariát
Majerčáková Lenka
lmajercakova@ssrv.cz 384 721 216
731 508 607
Táboritská, ekonom. oddělění
Polenová Alena
apolenova@ssrv.cz 384 758 224

 

 

Smazat řádky

Kalendář akcí

POÚTSTČTSONE
                                          
Změny v rozvrhu

Obory studia

Maturitní obor

Učební obor

Nastavbové studium

Služby pro veřejnost

  • Turistické ubytování v domovech mláděže
  • Pronájem autobusu MB + VW
  • Nabídka stravování
>> více

Kontakty

Táboritská 941/II
379 01 Třeboň

TELEFON: 384 721 216
EMAIL: info@ssrv.cz
FAX: 384 724 401
ID datové schránky: rhkyuzm

Partneři školy

Jihočeský krajbioproESFlogo ropmšmtdíla rožmberkůuniv 2ubytování

Kontakty

Střední škola rybářská
a vodohospodářská
Jakuba Krčína, Třeboň

Táboritská 941/II, 379 01 Třeboň

Email: info@ssrv.cz

Fax: 384 724 401, 384 758 232
Telefon: 384 721 216

Mapa
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím