VYHLAŠUJEME EKOLOGICKOU SOUTĚŽ 2021

PRÁVĚ PROBÍHAJÍ TYTO PROJEKTY

Rekonstrukce a modernizace objektu Střední školy rybářské a vodohospodářské Jakuba Krčína

 

Vzdělání pro veřejnost

Nabízíme PROFESNÍ REKVALIFIKACE pro tyto profese:

  • Rybníkář
  • Líhňař
  • Pstruhař
  • Zpracovatel ryb
  • Chovatel vodní drůbeže
>> více

VIDEO vizitka

Poháry zůstaly v Třeboni

Třetí dubnový týden proběhl ve znamení soutěžení a příprav. Naše škola pořádala již 14. ročník Mezinárodní soutěže žáků rybářských škol.

Po předchozím týdnu, kdy nám počasí moc nepřálo, jsme s napětím očekávali, jestli se k nám štěstí více přikloní a bude lépe. To se nakonec i stalo, a tak jsme strávili krásné dva dny na břehu rybníka Svět a také na půdě naší školy.  

Letošního ročníku se zúčastnily čtyři školy, z toho jedna slovenská – Spojená škola ZSŠPo Ivanka při Dunaji a tři české – SŠRV Jakuba Krčína Třeboň, SRŠ a VOŠ Vodňany a Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec.

Soutěžilo se celkem v šesti disciplínách, soutěžila tříčlenná školní družstva a také jednotlivci. Ve veliké konkurenci a zápolení byla radost sledovat žáky - rybáře, jak dobře byli připravení a jak mistrovsky umí ovládat své rybářské náčiní… Zápolilo se do poslední chvíle. Nikomu nebylo lhostejné, jak v konečném součtu dopadne, a to je dobře. Je třeba se umět poprat o výsledek a něco ze svého obětovat pro dobro věci.

První ale může být jen jeden. Pro tento rok jsme, myslím, dosáhli úspěchu absolutního. Naše družstvo ve složení Jakub Novák, Pavel Šindelář, Pavel Písařík a Ladislav Kozlík „sebralo vítr z plachet všem“. Jako tříčlenné družstvo jsme obsadili první místo a v soutěži jednotlivců první, druhé a třetí místo. Ladislav Kozlík, který se účastnil soutěže jako náhradník a nemohl být tedy hodnocen s ostatními, však po sečtení všech bodů dosáhl na krásné čtvrté místo. Škoda, snad tedy příště.    

Naši žáci nám udělali velikou radost a chtěl bych jim tímto velmi poděkovat za to, že to nevzdali, připravili se a příkladně reprezentovali naši školu. Kéž by byli příkladem i pro ostatní. Ještě jednou děkuji mnohokrát.

Petru zdar J. Pumpr


Kalendář akcí

POÚTSTČTSONE
                                          
Změny v rozvrhu Rozpis praxe žáků

Obory studia

Maturitní obor

Učební obor

Nastavbové studium

Služby pro veřejnost

  • Turistické ubytování v domovech mláděže
  • Pronájem autobusu MB + VW
  • Nabídka stravování
>> více

Kontakty

Táboritská 688
379 01 Třeboň

TELEFON: 384 721 216
EMAIL: info@ssrv.cz
FAX: 384 724 401
ID datové schránky: rhkyuzm

Partneři školy

Jihočeský krajbioproESFlogo ropmšmtdíla rožmberkůuniv 2ubytování

Kontakty

Střední škola rybářská
a vodohospodářská
Jakuba Krčína, Třeboň

Táboritská 688/II, 379 01 Třeboň

Email: info@ssrv.cz

Telefon: 384 721 216

Mapa
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím