ŠKOLNÍ PSYCHOLOG

Povídání o stresu, který s sebou nese i situace, ve které se nyní nacházíme

 

Každý z nás se s náročnou životní situací (a těch je hodně, každý si v průběhu života nějakou budeme muset projít, a ta současná k nim rozhodně patří) vyrovnáme jinak.

 

Chcete se dozvědět víc?

>> více

PRÁVĚ PROBÍHAJÍ TYTO PROJEKTY

Rekonstrukce a modernizace objektu Střední školy rybářské a vodohospodářské Jakuba Krčína

 

Vzdělání pro veřejnost

Nabízíme PROFESNÍ REKVALIFIKACE pro tyto profese:

  • Rybníkář
  • Líhňař
  • Pstruhař
  • Zpracovatel ryb
  • Chovatel vodní drůbeže
>> více

VIDEO vizitka

Přijímací zkoušky pro obor VODOHOSPODÁŘ

5. a 6. května 2021 proběhnou  termíny školní přijímací zkoušky. Uchazeči obdrží pozvánku poštou. Seznam přijatých uchazečů bude zveřejněn 19. května 2021 na webových stránkách školy. Od 19.května 2021 zasílejte zápisové lístky na adresu školy: SŠRV J. Krčína, Třeboň, Táboritská 688, 379 01 Třeboň. Na zaslání máte 10 pracovních dnů.

Poučení o porávních důsledcích neodevzdání zápisového lístku dle §60g, odst. 6 a 7 zákona č. 561/2004 Sb. - Školský zákon:

(6) Svůj úmysl vzdělávat se v dané střední škole potvrdí uchazeč nebo zákonný zástupcenezletilého uchazeče odevzdáním zápisového lístku řediteli školy, který rozhodl o jehopřijetí ke vzdělávání, a to nejpozději do 10 pracovních dnů ode dne oznámení rozhodnutí.Zápisový lístek se považuje za včas odevzdaný, pokud byl v této lhůtě předán k přepravěprovozovateli poštovních služeb. U uchazečů s nařízenou ústavní výchovou nebouloženou ochrannou výchovou může v nezbytných případech potvrdit úmysl vzdělávat seředitel příslušného školského zařízení pro výkon ústavní nebo ochranné výchovy.

(7) Nepotvrdí-li uchazeč nebo zákonný zástupce nezletilého uchazeče odevzdánímzápisového lístku úmysl vzdělávat se ve střední škole podle odstavce 6, zanikajíposledním dnem lhůty podle odstavce 6 právní účinky rozhodnutí o přijetí tohotouchazeče ke vzdělávání v dané střední škole. Zápisový lístek může uchazeč uplatnit jenjednou; to neplatí v případě, že uchazeč chce uplatnit zápisový lístek na škole, kde byl přijat na základě odvolání.

Uchazečům, kteří obdrží rozhodnutí o nepřijetí, velmi doporučujeme poslat ihned odvolání na adresu školy (nejpozději však do tří pracovních dnů od doručení). Vzhledem k současnému systému přijímacího řízení je velmi pravděpodobné, že ne všichni přijatí uchazeči pošlou zápisové lístky. Tato uvolněná místa pak budou nabídnuta uchazečům na základě odvolání.

Kalendář akcí

POÚTSTČTSONE
                                          
Změny v rozvrhu Rozpis praxe žáků

19. 5. 2021 - zveřejnění výsledků přijímacího řízení

do všech oborů školy. Do oboru Rybář a Vodohospodář zasílejte od 19.5.2021 zápisové lístky.

Obory studia

Maturitní obor

Učební obor

Nastavbové studium

Služby pro veřejnost

  • Turistické ubytování v domovech mláděže
  • Pronájem autobusu MB + VW
  • Nabídka stravování
>> více

Kontakty

Táboritská 688
379 01 Třeboň

TELEFON: 384 721 216
EMAIL: info@ssrv.cz
FAX: 384 724 401
ID datové schránky: rhkyuzm

Partneři školy

Jihočeský krajbioproESFlogo ropmšmtdíla rožmberkůuniv 2ubytování

Kontakty

Střední škola rybářská
a vodohospodářská
Jakuba Krčína, Třeboň

Táboritská 688/II, 379 01 Třeboň

Email: info@ssrv.cz

Telefon: 384 721 216

Mapa
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím