Stipendijní program SŠRV

Stipendijní program Střední školy rybářské a vodohospodářské J. Krčína v Třeboni…

Ředitel Střední školy rybářské a vodohospodářské Jakuba Krčína ve spolupráci s Rybářstvím Třeboň Hld. a.s., Rybářstvím Nové Hrady s.r.o. a Rybářstvím Hluboká nad Vltavou cz. s.r.o. vyhlásil stipendijní program pro žáky učebního oboru Rybář na rok 2018/2019. Jeho cílem je možnost získat jednorázové stipendium. Je udělováno jednotlivým žákům podle předem známých kritérií za velmi dobré školní výsledky. Zahrnují oblast výuky odborných předmětů i  oblast praktického výcviku, vedle toho je sledovaná rovněž absence a chování žáků. Hodnocení se rozjíždí hned od začátku školního roku, kdy žáci nastupují na praktickou výuku u uvedených rybářských firem a organizací.

Vedle znalostí a praktických dovedností se sledují u žáků i jejich volní vlastnosti jako je zodpovědnost, samostatnost nebo cílevědomost. Získat jednorázový finanční obnos mohou tři nejlepší žáci prvních a druhých ročníků na konci školního roku. Tři nejlepší žáci z třetích ročníků již v pololetí, neboť na konci školního roku absolvují závěrečnými zkouškami.

Stipendijní program pro maturitní obor Ekologie  a životní prostředí – vodohospodář a nástavbové studium Rybářství  poskytuje Mladý rybář o.p.s. Jednorázový finanční obnos získají dva nejlepší žáci z každé třídy na konci roku dle stanovených kritérií.

Snahou stipendijního programu je motivovat žáky k co nejlepší přípravě na své budoucí povolání.

Kalendář akcí

POÚTSTČTSONE
                                          
Změny v rozvrhu Rozpis praxe žáků

Obory studia

Maturitní obor

Učební obor

Nastavbové studium

Služby pro veřejnost

  • Turistické ubytování v domovech mláděže
  • Pronájem autobusu MB + VW
  • Nabídka stravování
>> více

Kontakty

Táboritská 688
379 01 Třeboň

TELEFON: 384 721 216
EMAIL: info@ssrv.cz
FAX: 384 724 401
ID datové schránky: rhkyuzm

Partneři školy

Jihočeský krajbioproESFlogo ropmšmtdíla rožmberkůuniv 2ubytování

Kontakty

Střední škola rybářská
a vodohospodářská
Jakuba Krčína, Třeboň

Táboritská 688/II, 379 01 Třeboň

Email: info@ssrv.cz

Telefon: 384 721 216

Mapa
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím